Marketing Project Manager

HBH

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań promocyjnych i wizerunkowych kilku powierzonych marek

  • zarządzanie projektami marketingowymi

  • współpraca z firmami zewnętrznymi przy tworzeniu filmów i materiałów graficznych

  • dostarczanie contentu na potrzeby mediów społecznościowych, stron www, bloga itp

  • wsparcie sprzedaży w przygotowaniu materiałów produktowych, sprzedażowych i promocyjnych

  • wsparcie w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej powierzonych obszarów

  • monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań

  • benchmark konkurencji, raportowanie, analiza i badanie efektywności działań marketingowych

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w marketingu

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych

  • umiejętność harmonogramowania i budżetowania prac projektowych

  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w marketingu zintegrowanym

  • samodzielność, umiejętność zarządzania własną pracą

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka komunikatywność

  • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • dołączenie do kreatywnego zespołu marketingowców

  • stabilne warunki pracy, w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • pakiet medyczny oraz karta Multisport

  • owocowe wtorki

  • dofinansowanie do obiadów

  • transport autobusem firmowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • darmowy transport

  • dofinansowanie do posiłków

  • możliwość pracy hybrydowej

  • owoce w pracy

HBH

Jesteśmy prężnie działającą Grupą zrzeszającą jedną z największych w Polsce sieci hurtowni instalacyjnych oraz salonów wyposażenia łazienek.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata, który dołączy do kilkunastoosobowego Działu Marketingu na stanowisko: Marketing Project Manager.

Przewiń do profilu firmy