Oferta pracy

Marketing Project Manager

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Posiadasz kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania projektami marketingowymi

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako Marketing Project Manager

  • Twoje doświadczenie praktyczne z zakresu zarządzania projektami uzupełnione jest poprzez certyfikaty/dyplomy

  • Posiadasz umiejętności i doświadczenie menedżerskie związane z zarządzaniem ludźmi

  • Potrafisz korzystać z frameworków do zarządzania projektami (mile widziane certyfikaty/dyplomy z zakresu PM)

  • Poznałeś marketing od strony praktycznej (np. jako specjalista ds. marketingu/PR/marketing automation)

  • Sprawnie zarządzasz budżetem projektowym

  • Cechuje Cię kreatywność, asertywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Jesteś w stanie pochwalić się swoimi osiągnięciami

  • Znasz język angielski na poziomie B2 lub wyższym

Nasze wymagania

  • planowanie oraz kompleksowe prowadzenie projektów marketingowych Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego i podmiotów współpracujących z Uczelnią.

  • wycenę projektów (zarówno finansową jak i pracochłonności)

  • zarządzanie budżetem projektowym

  • budowanie działu/zespołu marketingu

  • organizację oraz bieżące monitorowanie każdego etapu projektu

  • podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji efektów i minimalizacji kosztów

  • mierzenie oraz optymalizowanie pracy działu marketingu

  • raportowanie do Kadry Zarządzającej

To oferujemy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji w ramach kompetencji i dedykowanych odpowiedzialności

  • stałą współpracę i stabilne miejsce pracy

  • niekorporacyjną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • Wszystkie benefity są dostępne w ramach programu Motivizer