Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Project Manager z językiem niemieckim

TRADE SOFTWARE & CONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Koordynowanie projektów marketingowych z zakresu SEO / SEM

Analiza efektywności projektów marketingowych

Współpraca z działem IT, grafikami oraz działem marketingu

Regularne przygotowywanie raportów i przedstawianie wniosków

Optymalizacja bieżących procesów i strategii marketingowych

Budowanie relacji z Klientami i zespołem

Nasze wymagania

Nasze wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

Praca stacjonarna w biurze w Jaśle

Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1

Mile widziane wykształcenie marketingowe

Pogłębiona wiedza z zakresu Digital Marketingu

Doświadczenie we współpracy z agencjami

Wiedza o aktualnych trendach w Performance Marketingu

Dobra znajomość narzędzi marketingowych (Google Tag Manager, Google Data Studio, Google Analytics, Google Ads)

Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Perfekcyjna organizacja czasu pracy

Umiejętność skutecznego delegowania zadań

Odpowiedzialność za powierzone projekty

To oferujemy

My ze swojej strony oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do umiejętności

Możliwość podnoszenia kompetencji w oparciu o rozwinięty system szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb

Wsparcie doświadczonej kadry

Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznej, obdarzonej wyjątkowym zaufaniem Klientów firmie

O nas

Tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne do sprzedaży materiałów budowlanych przez Internet. Nasze systemy od lat znajdują zastosowanie przy sprzedaży produktów wielu znanych marek budowlanych.