Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Projekt Assistant

  • Józefów (pow. otwocki), Otwock, mazowieckie
  • Asystent
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bell P.P.H.U.

    Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic, zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

    Miejsce pracy: Otwock (okolice), Józefów (pow. otwocki)

    Największym kapitałem naszej firmy są ludzie zorientowani na sukces, w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami na rynkach zagranicznych, do Działu Marketingu poszukujemy wszechstronnych i aktywnych osób na stanowisko Marketing Projekt Assistant.

    Nie masz doświadczenia? - śmiało aplikuj! Bez trudu odnajdziesz się w naszym młodym zespole, a bardziej doświadczeni pracownicy pomogą Ci w podjęciu pierwszych zadań, zdobyciu cennego doświadczenia i nowych kompetencji.

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie przy realizacji działań trade marketingowych [np. opracowanie i materiałów marketingowych, przygotowywanie specyfikacji mebli ekspozycyjnych]
    • Wsparcie przy realizacji działań PR i reklamowych
    • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych [w tym agencjami graficznymi, agencją PR, wydawnictwami, drukarniami etc.]
    • Dbanie o wymianę informacji pomiędzy działami firmy
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Bell

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
    • Umiejętność skutecznej wymiany informacji
    • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
    • Dobra samoorganizacja, odpowiedzialność i umiejętność zarządzania czasem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane zainteresowanie branżą beauty

    Ponadto chcielibyśmy abyś:

      • zarażał(-a) nas dobrym humorem, optymizmem i energią
      • imponował(-a) nam kreatywnością, sumiennością i troską o detale

    Oferujemy:

    • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w przyjaznym środowisku pracy
    • Zapewnienie wszelkich narzędzi niezbędnych do realizacji obowiązków służbowych przez pracodawcę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, uczestnictwo w szkoleniach, pakiet medyczny, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych - chiński, rosyjski, francuski, hiszpański i angielski)

    PANOWIE RÓWNIEŻ MILE WIDZIANI.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.