Oferta pracy

Marketing Research Manager

Grupa ŚnieżkaO firmie

  • Brzeźnica (pow. dębicki)

    Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją kluczowych procesów badawczych w Grupie Kapitałowej Śnieżka (m.in.: konsumenckich, zwyczajach związanych z kupowaniem i użytkowaniem B2B2C)

  • Zarządzanie i planowanie procesów badawczych odpowiadających na potrzeby GK Śnieżka

  • Systematyczne zapewnienie aktualnej wiedzy o rynku poprzez regularną analizę otoczenia konkurencyjnego, identyfikowanie nowych trendów, aktualizację wiedzy o klientach na wszystkich rynkach GK Śnieżka

  • Odpowiedzialność za przygotowanie cyklicznych analiz, m.in. raportów z insightami, definiowanie KPI-ów, w ramach GK Śnieżka

  • Zapewnienie narzędzi opisujących konsumentów, klientów, np. Costumer Journey, Buyer Persona, Brand Equity, itp.

  • Pozyskanie i zarządzanie danymi o charakterze sales tracking dla kluczowych rynków GK Śnieżka

  • Dostarczanie oceny i insightów z komunikacji marketingowej prowadzonej dla marek z portfolio GK Śnieżka

  • Wsparcie w tworzeniu strategii marketingowej i planów marketingowych

  • Zarządzanie międzynarodowym zespołem, zarządzanie talentami, wiedzą oraz rozwojem kompetencji

  • Wskazywanie kierunku działań, delegowanie zadań, monitorowanie pracy zespołu

  • Efektywne motywowanie i wspieranie oraz budowanie kultury zaangażowania w zespole

  • Odpowiedzialność za transfer wiedzy, insightów z podległego obszaru z GK Śnieżka

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe i doświadczenie zawodowe w marketingu (badania marketingowe, consulting, marketing strategiczny, customer insight, brand management)

  • Posiadasz dobrą wiedzę i doświadczenie praktyczne z zakresów takich jak: metodologia i narzędzia badawcze, zachowania konsumenckie, megatrendy, tworzenie oferty wartości

  • Potrafisz pracować z danymi pochodzącymi z panelów badawczych i efektywnie je wykorzystujesz do tworzenia wartościowych konkluzji

  • Dużym atutem będzie Twoje doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Swobodnie komunikujesz się po angielsku (co najmniej poziom B2)

  • Wolisz działać zespołowo niż w pojedynkę, choć samodzielność nie jest Twoim wrogiem.

  • Otwarcie mówisz o swoich pomysłach i dobrze czujesz się w kulturze feedbacku

  • Twórcze rozwiązania są Ci bliskie, wykazujesz generalną ciekawość otoczenia i masz potrzebę kreatywnego działania w swoim środowisku pracy

  • Zmiana i presja czasu Cię nie paraliżują, lecz dają przestrzeń do nowych rozwiązań i efektywnego działania

  • Lubisz podnosić sobie poprzeczkę, by sięgać wyżej i osiągać więcej

To oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw

  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i osiągnięć

  • Zielone światło na realizację własnych, kreatywnych pomysłów

  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe – u nas każdy głos ma znaczenie!

  • Przyjazne miejsce pracy, gdzie cenimy otwartą komunikację

  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Grupa Śnieżka

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od ponad 35 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Jest zespołowo, gwarno, dynamicznie. Nie lubimy barier i stawiamy na otwartą komunikację. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Zaaplikuj i daj się poznać!