Marketing Sales Specialist

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Profitroom to obecnie największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli i apartamentów. Specjalizujemy się również w projektowaniu stron internetowych oraz świadczymy usługi marketingowe dla Klientów z branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Nasza firma dołączyła również do ścisłego grona najlepszych agencji w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium. Dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, obsługujemy już ponad 3000 hoteli w różnych zakątkach świata !

    Marketing internetowy nie ma dla Ciebie tajemnic, a przy okazji posiadasz doświadczenie w sprzedaży ? Lubisz pracę z ludźmi i świetnie czujesz się w międzynarodowym środowisku ? Jeśli tak, jesteśmy przekonani, że ta oferta spełni Twoje oczekiwania !

    Zakres obowiązków

    • Aktywna sprzedaż usług e-marketingowych dla obecnych i potencjalnych Klientów firmy
    • Przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z Klientami
    • Bieżąca analiza działań sprzedażowo-marketingowych i podnoszenie ich efektywności
    • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta
    • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy
    Poszukiwane kompetencje
    • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży
    • Znajomość rynku i rozwiązań e-commerce
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Innowacyjność i kreatywność
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Mile widziana dobra znajomość narzędzia Google AdWords

    Oferujemy:

    • Praca na pełen etat w ustabilizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    • Umowa o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

    • Stacjonarne szkolenia dedykowane dla pracowników w ramach współpracy z Google

    • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000 zł rocznie)

    • Prywatna opieka medyczna

    • Bezpłatne kursy języka angielskiego (3h tygodniowo)

    • Udział w interesujących wydarzeniach, m.in. Hotel Marketing Conference i Profitroom on Tour

    • Możliwość rozwoju dzięki Profitroom Academy

    • Dopłaty do karty MultiSport Plus

    • Możliwość wyboru platformy do pracy Windows / Mac

    • Atrakcyjne spotkania i wyjazdy integracyjne

    • Codziennie świeże owoce

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833) ”.