Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing & Social Media Manager

OKNO PRIME DOBKOWSKI sp.j.

Skarbowców 23a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii komunikacyjnej dla różnych kanałów społecznościowych,

  • tworzenie i publikowanie contentu, w tym treści postów, grafik, wideo, live’ów,

  • utrzymywanie interakcji z fanami i obserwatorami marki,

  • współpraca z influencerami,

  • prowadzenie lub nadzorowanie kampanii reklamowych, zarządzanie ich budżetami,

  • analizowanie statystyk i raportowanie wyników działań,

  • dbanie o wizerunek marki i wygaszanie kryzysów,

  • monitorowanie wypowiedzi na temat marki publikowanych poza kanałami firmowymi,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • w wypadku agencji marketingowych – kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (obowiązkowe)

  • znajomość dynamiki interakcji w grupach i umiejętność ich moderowania,

  • znajomość systemów reklamowych poszczególnych mediów i sposobów optymalizacji reklam,

  • rozumienie wskaźników i statystyk oraz umiejętność przełożenia ich na cele biznesowe firmy,

  • znajomość narzędzi analitycznych,

  • bycie na bieżąco z trendami i dynamicznymi zmianami na poszczególnych platformach,

  • umiejętność zarządzania kryzysami,

  • wiedza z zakresu marketingu i psychologii.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i indywidualny system premiowy,

  • Cele ustalane wspólnie z przełożonym,

  • Preferowaną przez Ciebie formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

  • Budżet rozwojowy,),

  • Partnerską atmosferę pracy, w której masz wpływ na rozwój firmy, realizowane projekty i wybór narzędzi pracy,

  • Tworzenie rozwiązań, z których można być dumnym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne