Oferta pracy

Marketing & Social Media Specialist

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu strategii marketingowej firmy oraz nadzór nad jej realizacją w przypisanych obszarach

  • Samodzielne prowadzenie komunikacji wybranych marek na kanałach w Social Mediach (FB, IG)

  • Planowanie i wdrażanie działań reklamowych w kanale digital na wszystkich etapach lejka sprzedażowego

  • Przygotowywanie contentu oraz video contentu na potrzeby wsparcia marek w internecie

  • Nadzór nad realizacją wsparcia influencerskiego w SM i monitorowanie jego efektywności

  • Rekomendacja i realizacja eventów on-line

  • Współtworzenie i nadzór nad stronami internetowymi marek

  • Przygotowywanie oraz nadzór nad przygotowaniem wszystkich materiałów do kampanii w kanale digital

  • Dobór odpowiednich narzędzi i analiza efektywności prowadzonych akcji marketingowych

  • Współpraca z działem sprzedaży, grafikami, operatorami DTP i Agencjami Reklamowymi

  • Monitorowanie aktualnych trendów na rynku oraz działań konkurencji, tworzenie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w marketingu w firmie FMCG

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu komunikacji marki na kanałach w Social Mediach (FB, IG) i aktualizacji stron internetowych

  • Doświadczenie w tworzeniu contentu, organizowaniu eventów on-line oraz we współpracy z influencerami

  • Znajomość Google Analytics, Facebook Analytics

  • Kreatywność i wysokie poczucie estetyki

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Program Farmona Przyjazna Rodzinie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Szkolenia oraz kurs językowy

  • Wyjazdy / wyjścia integracyjne

  • Zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji

  • Bezpłatny parking

  • i wiele więcej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Firma kosmetyczna działa na rynku polskim i sprzedaje produkty już w ponad 60 krajach na świecie, stawiając na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych.

Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Przewiń do profilu firmy