Logo Pracuj.pl

Marketing Specialist

Netbox PL Sp. z o.o.O firmie

  • Czachorowo (pow. gostyński)
    Czachorowo (pow. gostyński), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie profili oraz kampanii na social mediach i aktualizacja treści na stronach internetowych,
  • tworzenie i współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, kampanii marketingowych i strategii PR,
  • projektowanie/przygotowywanie materiałów reklamowych i sprzedażowych,
  • współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi, dostawcami usług i produktów reklamowych,
  • prowadzenie działań pod kątem SEO,
  • współtworzenie materiałów graficznych oraz wideo,
  • bieżący monitoring i analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • zarządzanie treścią w wewnętrznym narzędziu komunikacyjnym firmy oraz w materiałach prasowych,
  • organizacja eventów firmowych, spotkań branżowych,
  • współpraca w zakresie planowania kampanii w obszarze employer brandingu i CSR,
  • przygotowanie raportów i analiz sprzedażowych z działań marketingowych,
  • dbałość o pozytywny oraz spójny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie),
  • dwa lata doświadczenia na podobny stanowisku,
  • współpraca z domami mediowymi, agencjami oraz grafikami,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi oraz kanałów marketingowych,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • kreatywność,
  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • świadczenia świąteczne
  • nieodpłatna nauka języka angielskiego

Netbox PL Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą rodzinną, zajmująca się produkcją opakowań z tektury, która z najwyższą starannością drukuje oraz przeprowadza opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne. Fundamentem naszych sukcesów są ludzie, z których jesteśmy dumni. Jako wiarygodny pracodawca dbamy o stabilność zatrudnienia, dajemy możliwości rozwoju oraz oferujemy bogaty pakiet programów socjalnych. Potwierdza to trzykrotnie otrzymany tytuł NAJLEPSZEGO PRACODAWCY: Best Quality Employer 2019, Pracodawca Roku – Fabryka Roku 2019 oraz Solidny Pracodawca 2020 i 2021 roku.

Jeśli poszukujesz pracy, w której ważne są wzajemne relacje, wspólne dążenie do realizacji celów i masz możliwość rozwijać swój potencjał to nie czekaj!

Marketing Specialist, Czachorowo (pow. gostyński)