Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

NEDBUSINESS sp. z o.o.

5 0005 695 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Aleja Grunwaldzka 56

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Fascynuje Cię komunikacja z klientami, dostawcami i zajmowanie się mediami społecznościowymi? Jesteś myślicielem lateralnym i lubisz niekonwencjonalne kampanie? Chciałbyś zaprojektować i rozwinąć kompleksowy marketing naszej grupy bezpośrednio?

W swojej funkcji podejmiesz u nas własne kampanie i projekty oraz stworzysz skuteczną i atrakcyjną narrację oraz odpowiednie treści. Jesteś i będziesz w czołówce, od ekspansji automatyzacji marketingu (CRM) przez generowanie leadów lub strategie pozyskania nowych klientów, kompleksową koncepcję wielokanałową lub koncepcję mediów społecznościowych i kampanie marketingowe wydajnościowe, cyfrowe lub dialogowe.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w dziedzinie marketingu i komunikacji, a także specjalistyczne szkolenia i/lub dalsze kształcenie

  • Udowodnioną specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientem (CRM), marketingu cyfrowym i mediach społecznościowych

  • kreowanie wizerunku grupy

  • opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy oraz działań marketingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz rozpoznawalności marki

  • Wyróżnia Cię niezależna, ustrukturyzowana i wysokiej jakości praca

  • Bardzo dobre zrozumienie cyfrowego świata i umiejętna komunikacja z różnymi grupami docelowymi

  • Tworzenie i utrzymanie stron internetowych, sklepów internetowych i mediów społecznościowych - Kanały medialne

  • Tworzenie środków komunikacji (newsletter i przygotowywania informacji prasowych, redagowanie tekstów oraz dystrybucja do mediów branżowych

  • Realizacja mailingów i innych działań komunikacyjnych

  • Komunikacja w językach: polski, angielski i niemiecki

  • poszukiwanie nowych ścieżek dotarcia do potencjalnych klientów

To oferujemy

Możesz spróbować nowych dróg i pozostawić własne ślady w naszej grupie. Możesz wykorzystywać i rozwijać swój talent i wiedzę – cenione są nowe pomysły i Twoje zaangażowanie. Poza tym:

● Elastyczne godziny pracy (system hybrydowy/zdalna praca)

● pracy na powołanie samodzielność

● Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, itp.)

● Udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe

● szkolenia

● możliwość dalsze zatrudnienie na umowę stałą i na cały etat z wynagrodzeniem

Czujesz się adresowany i masz niezbędną ochotę wychodzić z nami na sam szczyt biznesowy? Nie wahaj się i już dziś prześlij nam twoje CV.

O nas

“Aby ułatwić czytanie i zrozumienie, używamy wyłącznie formy męskiej. Oczywiście wszystkie formy płci są rozumiane jednakowo w odpowiednim kontekście. Cenimy różnorodność i dlatego chętnie przyjmujemy wszystkie zgłoszenia - bez względu na płeć, pochodzenie społeczne, religię, wiek i tożsamość.”