Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist - Graphic Designer

Elab Education Laboratory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

5 0005 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w budowaniu strategii marketingowej oraz komunikacyjnej firmy,

  • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z przyjętą strategią,

  • udział w tworzeniu contentu foto i video

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych i promocyjnych,

  • prowadzeniem/nadzorem nad wdrożeniem nowych produktów,

  • współpraca z grupami na FB, Blogerami/ InfluenceramiProjektowanie KV i materiałów: ATL, BTL, digital – podsumowanie, rozliczanie i raportowanie

  • wsparcie zespołu w realizowaniu zadań z obszaru employer brandingu wew. i zew.

  • organizacja imprez targowych, przedsięwzięć marketingowych

  • opracowywanie contentu do materiałów marketingowych

  • współpraca przy moderacji stron www

  • tworzenie aplikacji i innych formatów cyfrowych

  • czynne uczestnictwo w burzach mózgów, pracach koncepcyjnych agencji od pomysłu do wdrożenia

  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów

  • realizacja projektów graficznych

  • dbanie o zgodność projektu z briefem,

  • Samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających w rozwiązaniu zadania kreatywnego,

  • współpraca z działami wewnętrznymi (zespół sales oraz customer service)

  • aktywny udział w prowadzonych przez Zespół Marketingu projektach

Nasze wymagania

  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • doświadczenie w tworzeniu animacji i grafik do internetowych kampanii marketingowych,

  • doświadczenie w montażu filmów,

  • doświadczenie w projektowaniu KV,

  • portfolio prac motion i design,

  • znajomość programów Adobe - After Effects, Premiere, Photoshop, Illustrator, Indesign,

  • chęci do powiększania swoich skili

  • doświadczenie w organizacji eventów, targów, wydarzeń online

  • umiejętność pracy z klientem i influencerami

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word), przygotowywanie prezentacji PPT

  • kreatywność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość najnowszych trendów marketingowych

  • znajomość kanałów social media: tik tok, instagram, facebook, linkedin

To oferujemy

  • Umowę o Pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym

  • Dofinansowanie do Karty Sportowej

  • Dofinansowanie do prywatnej Opieki Medycznej

  • Spotkania integracyjne

  • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy (ścisłe Centrum – 2 min pieszo od Dworca Centralnego)

  • Jak przebiega proces rekrutacji?

  • 1. Wysyłasz CV + portfolio (obowiązkowo).

  • 2.Proponujemy zadanie, którego wykonanie zajmuje maksymalnie 2 godziny.

  • 3. Jeżeli zadanie jest w porządku to zapraszamy na spotkanie do biura lub wideo rozmowę.

  • 4. Decyzja o współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Elab Education Laboratory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Elab Education Laboratory to jedyna tego typu organizacja w Polsce, oferująca strategiczne

doradztwo edukacyjne oraz pomoc w aplikacji na studia za granicą. Zajmujemy się kompleksowym

doradztwem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy autorskie, zindywidualizowane

programy doradczo-edukacyjne oraz współpracujemy z siecią instytucji edukacyjnych i

uniwersytetów na całym świecie.

Rośniemy w siłę i poszukujemy pozytywnie nastawionych ludzi, otwartych na wyzwania

o nietuzinkowym podejściu do przydzielonych projektów. Z kolei naszym zadaniem będzie wsparcie ich w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

Obszar działań w komunikacji marketingowej stawia przed nami nowe możliwości rozwoju, a branża stale się przekształca i ewoluuje.

Przewiń do profilu firmy