Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

Gerlach S.A.

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ligocka 103

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w opracowywaniu strategii rozwoju i komunikacji marki

  • przygotowanie analiz oraz prezentacji

  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, studiami graficznymi/projektowymi oraz studiami fotograficznymi

  • inicjowanie, koordynowanie i uczestniczenie w badaniach marketingowych dotyczących realizowanych projektów

  • projektowanie materiałów opakowaniowych

  • przygotowanie, publikacja i analiza efektywności działań w zakresie social mediów

  • uczestniczenie w grupach projektowych

  • wsparcie przy tworzeniu materiałów i tekstów marketingowych w szczególności w zakresie content marketingu we współpracy z e-commerce oraz social media

Nasze wymagania

  • umiejętność komunikowania się i współpracy,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • kreatywność w myśleniu i działaniu,

  • proaktywność, inicjatywa i samodzielność

  • umiejętność stworzenia i prowadzenia prezentacji.

  • wiedza z zakresu marketingu mix

  • znajomość świata social mediów oraz umiejętność tworzenia treści kierowanych do tych kanałów komunikacji

  • podstawowa znajomość MS Office;

  • prawo jazdy kategorii B.

  • wykształcenie wyższe (kierunkowe będzie dodatkowym atutem – Marketing)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Polonistyka/dziennikarstwo

  • Bloger/Vloger kulinarny

  • Obsługa programów graficznych

  • SEO/SEM

  • Google Analitics

  • Fotografia kulinarna

  • Znajomość aktualnych trendów i mód w zakresie wzornictwa, funkcjonalności w produktach AGD oraz projektowania wyposażenia wnętrz

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę.

Gerlach to firma o ponad 260 letniej tradycji i lider w swojej branży. Produkujemy i dystrybuujemy bogaty asortyment wyrobów stołowych i kuchennych wyróżniających się najwyższą jakością materiałów i niepowtarzalnym wzornictwem.

Przewiń do profilu firmy