Oferta pracy

Marketing Specialist

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport i SneakerStudio.

 Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu na stanowisku:
Miejsce pracy: FTG ul. Krakowska 87, Skawina - oddział Kraków (Kompleks PLATINET)

GŁÓWNE ZADANIA STANOWISKA:

  • Kształtowanie wizerunku marek należących do portfolio FTG,
  • Realizowanie określonych strategii marketingowych, działań promocyjnych w obszarze zarządzanej marki w perspektywie krótko- i długoterminowej, jak i dla produktów oferowanych przez firmę,
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych, informacyjnych, prasowych,
  • Współpraca z mediami, drukarniami,
  • Współpraca z przełożonym oraz managerami poszczególnych działów w zespole marketingowym,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań promocji oferty produktowej,
  • Koordynowanie zleconych projektów marketingowych (kampanie sezonowe, eventy, live, koncerty, premiery instore, sesje),
  • Realizowanie strategii rozwoju i komunikacji marek SneakerStudio i YesSport,
  • Analizowanie aktualnych trendów rynkowych,
  • Nadzorowanie i zarządzanie harmonogramem premier produktów oraz akcji marketingowych,
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań,
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie działań prowadzonych przez dyrektora marketingu;
  • Rozliczanie projektów (mi.in sesje, seeding produktów, umowy b2b)
  • Kontakt z markami i zgłaszanie zapotrzebowania na materiały marketingowe

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w dziale PR lub marketingu,
  • Znajomości zagadnień social media marketing, orientacji w trendach i zagadnieniach, e-marketing,
  • Identyfikacji z branżą streetwear fashion;
  • Doskonałej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu, kreatywności,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Pro aktywnego podejścia do nowych tematów i efektywnego działania,
  • Łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji zarówno z partnerami biznesowymi jak i zespołem,
  • Doświadczenia w współtworzeniu kampanii promocyjnych (sesje fotograficzne, realizacja spotów)
  • Znajomości współczesnych trendów rynkowych, narzędzi komunikacyjnych,
  • Poczucia estetyki oraz kreatywności,

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę B2B na preferencyjnych warunkach (zwrot kosztów z tym związanych) lub UoP,
  • Sprzęt potrzebny do pracy (laptop, telefon)
  • Udział w projektach o międzynarodowym zasięgu,
  • Atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio i YesSport)
  • Premie kwartalne,
  • Pracę z doświadczonym zespołem kreatywnym,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy