Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

Schwitzke Górski Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym planem i budżetem

  • projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B w kanałach off-line, on-line i social media

  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją

  • monitorowanie i analiza rynku

  • prowadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • dbanie o jakość realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • co najmniej dwa lata na podobnym stanowisku

  • znajomość nowoczesnych narzędzi i rozwiązań marketingowych

  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych

  • doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w branży projektowej lub reklamowej

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • rozwojową pracę przy projektach dla czołowych marek na rynku polskim i zagranicznym

  • pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

  • świetne biurko z dobrą atmosferą zlokalizowane w Krakowie

Biuro projektowe Schwitzke Górski, specjalizujące się w zakresie projektów komercyjnych wzmacnia dział marketingu!

Obecnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Jeśli chcesz pracować w luźnej, niekorporacyjnej atmosferze i nie boisz się wyzwań - wyślij nam swoje CV oraz portfolio za pomocą przycisku aplikowania