Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

RigelloO firmie

  • Zygmunta 56, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rigello

Zygmunta 56

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i zarządzanie strategią komunikacji dwóch różnych marek,

  • układanie procesów marketingowych i komunikacyjnych

  • zarządzanie projektami marketingowymi, w tym anglojęzycznymi

  • aktywny udział w procesach rozwoju produktów i usług

  • obsługę projektów z obszaru marketingu 360°

  • realizacja celów biznesowych i wizerunkowych

  • tworzenie i realizowanie harmonogramów działań marketingowych, wdrażanie strategii komunikacji

  • współpraca z twórcami treści oraz tworzenie treści

  • zarządzanie relacjami z klientem

  • współpraca z zarządem i raportowanie efektów

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i doświadczenie w projektach eksportowych.

  • Wiesz, jak powinien wyglądać lejek sprzedażowy, znasz specyfikę narzędzi marketingowych (w szczególności social mediów i performance marketingu).

  • Korzystasz płynnie z języka angielskiego w mowie i w piśmie.

  • Masz udokumentowane portfolio projektów, które możesz nam pokazać

  • Śledzisz branżę i lubisz stosować nowości. Wiesz, co działa, a co nie.

  • Znasz performance marketing: Facebook Ads i Google Ads. Rozumiesz specyfikę tych działań.

Mile widziane

  • background projektowy - doświadczenie specjalisty w samodzielnej pracy przy realizacji kampanii

  • doświadczenie w pracy projektowej w języku angielskim

  • gotowość do inicjatywy własnej i kreatywność

  • doświadczenie przy prowadzeniu działań marketingowych dla różnych branż

To oferujemy

  • samodzielność i dynamiczny rozwój

  • stałe zatrudnienie z dowolnym rodzajem umowy po okresie próbnym

  • szkolenia zewnętrze

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia