Oferta pracy

Marketing Specialist (marketing tradycyjny, rynek OOH)

LERTA

7 00010 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i realizacja strategii marketingowych oraz planów promocyjnych,

  • stały monitoring rynku oraz analiza tendencji rynkowych,

  • rekomendowanie działań wykorzystujących nowe możliwości rynkowe,

  • analiza potrzeb oraz oczekiwań aktualnych i potencjalnych klientów,

  • koordynowanie działań związanych z przygotowaniem materiałów promocyjnych oraz marketingowych,

  • przygotowywanie oraz współudział w kreowaniu i wdrażaniu strategii PR,

  • analizę efektywności strategii i podjętych działań marketingowych,

  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie promocji oferty produktowej oraz tworzenia strategii cenowych,

  • współudział w tworzeniu strategii sprzedażowej pod kątem marketingowym,

  • ścisła współpraca z Digital Marketing Specialist,

  • wspieranie współpracowników odpowiedzialnych za inne rynki zagraniczne, na których działa firma (Czechy, Węgry, Rumunia i inne).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, ekonomia),

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w dziale marketingu – warunek konieczny,

  • praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi marketingu handlowego (marketing mix, VPC),

  • umiejętność wyciągania wniosków, prezentowania wyników i analiz,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

  • dynamizm w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność koordynowania wielu projektów w jednym czasie,

  • jesteś kreatywny, wykazujesz się inicjatywą oraz doskonałą organizacją pracy własnej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w marketingu sprzedaży technicznej dla klientów B2B.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój,

  • możliwość doskonalenia umiejętności praktycznych,

  • pakiet medyczny Medicover,

  • bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,

  • dostęp do firmowej biblioteczki,

  • możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych,

  • kartę sportową Medicover Sport,

  • formę współpracy Umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

LERTA

Lerta to innowacyjna firma energetyczna, która rozumie potrzeby wytwórców i odbiorców energii. Dlatego proponuje przyjazne dla środowiska, skrojone na miarę rozwiązania, pozwalające łączyć uczestników rynku energetycznego. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. To inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

Przewiń do profilu firmy