Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

BCF Software Sp. z o.o.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przedstawienie Bright Coders’ Factory jako lidera w branży software house

  • Budowanie rozpoznawalności marki na rynku pracodawców tworzenie treści do profili firm w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn)

  • Tworzenie treści na naszą stronę internetową

  • Tworzenie prostych grafik w mediach społecznościowych (Photoshop)

  • Wsparcie przy organizacji eventów i wyjazdów firmowych

  • Tworzenie reklam w oparciu o Facebook Ads i Google Ads

  • Wsparcie w budowaniu wizerunku marki i codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Ponad 2 lata doświadczenia w podobnej roli (w firmie lub agencji)

  • Doświadczenie w Social Media potwierdzone zrealizowanymi działaniami (Facebook, Google Ads)

  • Znajomość FB i Google Ads byłaby silnym atutem

  • Bardzo dobra umiejętność pisania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (zwłaszcza w piśmie)

  • Otwarte, samodzielne i proaktywne podejście

To oferujemy

  • Pracę w systemie hybrydowym w pełnym wymiarze czasu

  • Realne możliwości rozwoju (bez szklanego sufitu!)

  • Pracę w nowoczesnej strukturze organizacyjnej

  • Profesjonalny system szkoleń

  • Dofinansowanie opieki medycznej oraz karty MultiSport

  • Zajęcia nauki języka angielskiego

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

O pozycji

Będziesz naszym głównym wsparciem marketingowym, które w ścisłej współpracy z działem HR podniesie rozpoznawalność naszej marki i Employer Branding na wyższy poziom.

Bright Coders’ Factory dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA. BCF działając globalnie posiada biura rozwoju oprogramowania w Opolu i we Wrocławiu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.

Jeśli pragniesz szybkiego rozwoju zawodowego, APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy pełną poufność Twojego zgłoszenia!

Przewiń do profilu firmy