Oferta pracy

Marketing Specialist / Specjalista Ds. Marketingu

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W Sunise System jesteśmy dumni mając w swoich zespołach wielu specjalistów oraz prawdziwych tytanów pracy. Aktualnie brakuje nam eksperta, mistrza marketingu. Osoby, która zajmie się rozwojem aktualnych działań, szukaniem nowych rozwiązań, prowadzeniem kampanii oraz wykorzystywaniem nabytej wiedzy. Jeżeli tylko możesz pochwalić się doświadczeniem i idealnie wpisujesz się w profil osoby, którą poszukujemy wyślij nam swoje CV. Praca możliwa w Poznaniu, Bydgoszczy czy Toruniu.

Cele stanowiska:

  • Współtworzenie strategii rozwoju wybranych brandów spółek o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Kreowanie marki nowych usług online;
  • Rozwój kanałów sprzedażowych - wspieranie działów handlowych i zewnętrznych partnerów biznesowych w zwiększaniu skuteczności sprzedażowej;
  • Współtworzenie i wdrażanie planów marketingowych;
  • Osiąganie zamierzonej liczby konwersji w prowadzonych kampaniach marketingowych.

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • Planowanie, zlecanie i optymalizacja kampanii reklamowych wspierających sprzedaż, przy wykorzystaniu kanałów tradycyjnych i online, w tym m. in. Google Ads (wcześniej: AdWords), Facebook Ads;
  • Kreowanie nowych kanałów pozyskiwania leadów dla działów sprzedażowych;
  • Współpraca z menedżerami odpowiedzialnymi za sprzedaż;
  • Zlecanie i odbiór materiałów niezbędnych do komunikacji marketingowej w tym grafik i contentu;
  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami;
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i kreowanie komunikacji z Partnerami i Klientami;
  • Bieżąca optymalizacja prowadzonych kampanii w oparciu o narzędzia analityczne;
  • Monitorowanie danych rynkowych, benchmarking.

Oferujemy:

  • Stabilizację - zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę lub innej preferowanej formy współpracy;
  • pracę w modelu hybrydowym, częściowo zdalną oraz w jednym z naszych biur w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu;
  • brak nadgodzin i realny life & work balance;
  • bonusy pozapłacowe: prywatną opieka medyczna i system MyBenefit (nic nie dopłacasz);
  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;
  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.
Wysyłając aplikację, Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 2016, Nr 119), tzw. RODO.
Wyrażając zgodę, Kandydat przyjmuje do wiadomości, że Administratorem jego danych osobiwych jest Sunrise System spółka z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: Plac Andersa 3, 61-894 Poznań. Polityka Prywatnosci
Sunrise System od początku swojej działalności rozwija się, swoją przygodę zaczynając, jako firma garażowa. Aktualnie zajmujemy czołową pozycję w branży SEO, z wielką chęcią i odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe.
Dzięki świetnym specjalistom i ekspertom Sunrise System działa na rynku już 17 lat!
Możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner co daje naszej firmie rangę Premium.
Na naszym koncie mamy zrealizowane już tysiące kampanii SEO/SEM. W ofercie naszej firmy znajduje się między innymi tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu i Content Marketingu. Odpowiadamy za tworzenie kampanii reklamowych w Google AdWords oraz social mediach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy