Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist / Specjalista ds. Marketingu

PropertyTalents

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma z branży nieruchomości. Do swojego zespołu w Warszawie, firma poszukuje osoby na stanowisko: Marketing Specialist / Specjalista ds. Marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów,

  • zarządzanie kanałami social media,

  • realizacja działań z zakresu PR,

  • opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych,

  • współpraca z działem sprzedaży oraz innymi działami w strukturze firmy,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi,

  • prowadzenie badań marketingowych – analiza rynku i konkurencji,

  • mierzenie efektywności działań marketingowych; tworzenie raportów z tym związanych.

Wymagania pracodawcy

  • co najmniej rok doświadczenia na tożsamym lub podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość narzędzi marketingowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych,

  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • kreatywność i dbałość o szczegóły,

  • znajomość kanałów typu 'social media',

  • znajomość pakietu MS Office.

Pracodawca oferuje

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • indywidualną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju,

  • pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

PropertyTalents is the leading European provider of solutions for business and career development to the sectors:

● Commercial & Living Real Estate,

● RE Investment Funds and Asset Management,

● Retail Chains & Hospitality,

● Building Materials & Design,

● Civil Engineering (structure, infrastructure, and environmental).

Among our business partners and clients are many different types of businesses such as developers, investors, institutions, funds, banks, consultancies, retailers and construction companies.

We are growing to become the European leader in our areas of expertise and if you want to be part of an internationally recognized company, apply to discuss more details.

Przewiń do profilu firmy