Oferta pracy

Marketing Specialist / Specjalista_ka ds. marketingu

Open-E Poland Sp. z o.o.O firmie

4 0005 500 brutto / mies.
  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój, implementacja oraz monitowanie działań marketingowych realizowanych drogą email, w kanałach social media oraz innych kampaniach digitalowych,

  • rozwój, implementacja, monitorowanie oraz optymalizacja płatnych kampanii online uruchamianych w różnych kanałach,

  • monitorowanie oraz ewaluacja danych pozyskanych z Google Analytics, Facebook Insights i LinkedIn Analysis,

  • tworzenie oraz edytowanie anglojęzycznych treści kreatywnych oraz technicznych na potrzeby firmowych mediów we współpracy ze Specjalistą ds. treści oraz Grafikiem,

  • śledzenie i wdrażanie najlepszych praktyk oraz trendów w social mediach w obrębie branży IT,

  • współpraca z zagranicznymi partnerami Open-E.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie poparta praktyką (mile widziane certyfikaty CAE/CPE lub ukończone studia filologiczne);

  • doświadczenie zawodowe w wewnętrznym dziale marketingu lub w agencji marketingowej

  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi analitycznych SEM/SEO,

  • wysoko rozwinięte umiejętności tworzenia i korekty różnorodnych tekstów w języku angielskim połączone z dbałością o detale oraz utrzymanie wysokiej jakości pracy;

  • podstawowa znajomość HTML i CSS,

  • kreatywne i otwarte podejście do codziennych zadań oraz do współpracy z członkami zespołu i partnerami biznesowymi.

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji zadań dla branży IT.

To oferujemy

  • długofalowe zatrudnienie w branży IT - rozwoju oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych,

  • udział w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych (produktowych, technicznych),

  • dofinansowane lekcje języka angielskiego,

  • prywatna opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie/NNW Axa, karta FitSport,

  • nastawienie na zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym – elastyczny czas pracy, praca zdalna,

  • komfortowe biura bez „open-space’ów”, zapewniające dystans społeczny,

  • dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. Autostrada A1),

  • swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych,

  • dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Open-E Poland Sp. z o.o.

Open-E jest uznanym producentem innowacyjnych rozwiązań z zakresu oprogramowania do zarządzania pamięcią masową opartego na protokołach sieciowych. Open-E JovianDSS, Open-E DSS V7 i bezpłatny Open-E DSS V7 SOHO to niezawodne, wielokrotnie nagradzane aplikacje pamięci masowej, które zapewniają doskonałą zgodność ze standardami branżowymi oraz są najłatwiejsze w obsłudze i zarządzaniu. Dodatkowo są jednymi z najbardziej stabilnych rozwiązań na rynku i niekwestionowanymi liderami w zakresie przystępności cenowej.

Produkty Open-E są powszechnie uznane na rynku, czego dowodem jest już niemal 40 000 instalacji na całym świecie, jak również liczne nagrody branżowe. Dzięki swojej reputacji, doświadczeniu i niezawodności biznesowej Open-E jest partnerem technologicznym wiodących firm w branży IT.

Przewiń do profilu firmy