Oferta pracy

Marketing Specialist

Gemius SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, jak również zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Dzięki unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania i doskonałą obsługę.

Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów i sprawiamy, że wierzą w siłę danych od ponad 20 lat.

(umowa na zastępstwo)

Zadania na tym stanowisku to m.in:

  • tworzenie artykułów i kompleksowa opieka nad
    stroną internetową,
  • kreowanie contentu na strony produktowe
    oraz wysyłanie newsletterów o produktach gemiusDirectEffect
    AdOceanAdRealgemiusPostBuy
  • monitorowanie mediów i obsługa kanałów social media,
  • koordynowanie i udział w konferencjach oraz spotkaniach branżowych,
  • inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych, które wspierają strategię firmy,
  • prowadzenie ad-hocowych działań marketingowych.

Oczekujemy:

  • Świetna znajomość języka angielskiego (minimum poziom C1) – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, z sektora B2B, najlepiej w firmie z związanej z rynkiem on-line (np. u wydawcy internetowego, w firmie badawczej realizującej badania internetowe, domu mediowym lub agencji reklamowej),
  • Komunikatywności, samodzielności oraz zaangażowanie,
  • Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, tzw. “lekkie pióro”,
  • Zaawansowana znajomość pakietu Office, w szczególności PowerPoint i Excel,

Mile widziana również:

  • Znajomość Mautic,
  • Znajomość Photoshopa (lub innego programu graficznego)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy