Oferta pracy

Marketing Specialist

OBI Centrala SystemowaO firmie

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu tworzenia gazetek na rynek CE;

  • współpraca z agencjami reklamowymi i działem category menagmentu w celu przygotowania gazetek;

  • odpowiedzialność za content zawarty w gazetce;

  • odpowiedzialność za proces kreacji gazetek promocyjnych;

  • przygotowywanie do druku oraz dystrybucji gazetek.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu procesem tworzenia gazetek pod kątem contetowym na rynki międzynarodowe;

  • Doświadczenie w tworzeniu koncepcji contentowych w gazetkach promocyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;

  • Mile widziana znajomość branży DIY od strony producenta;

  • Znajomość trendów w branży DIY.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe);

  • Szkolenia rozwojowe;

  • Dynamiczne środowisko pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy, życzliwość i wsparcie Zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe