Oferta pracy

Marketing Specialist

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Cybernetyki 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

Cybernetyki 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów marketingowych - realizacja planu marketingowego dla wybranych marek: kreacja materiałów dla wszystkich kanałów sprzedaży (e-commerce, własne sklepy stacjonarne, rynek nowoczesny, print, telemarketing, sprzedaż telewizyjna) i kontrola działań

  • współtworzenie kampanii promocyjnych, inicjowanie pomysłów marketingowych zarówno lokalizacja planów z Centrali, jak i kreowanie lokalnych działań

  • tworzenie materiałów marketingowych (wersje elektroniczne i drukowane), KV i contentu na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

  • kontrola oraz analiza wyników sprzedażowych i stanów magazynowych, proponowanie dodatkowych działań wspierających sprzedaż

  • kontrola podległej części budżetu marketingowego

  • mierzenie i analiza efektywności działań, efektów pracy i komunikacji w wszystkich kanałach sprzedaży

  • ścisła współpraca z słoweńską centralą Grupy oraz działami wewnętrznymi firmy

  • ścisła współpraca z zewnętrznymi firmami – agencją kreatywną, grafikami, drukarniami itp.

  • monitorowanie i analiza rynku pod kątem potrzeb klientów, trendów i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale marketingu – min. 3 lata

  • doświadczenie marketingowe w branży ecommerce i / lub rynku nowoczesnym lub w sieci sklepów stacjonarnych będzie dużym plusem

  • kreatywność, poczucie estetyki, precyzja oraz dbałość o szczegóły

  • bardzo dobra organizacja pracy (realizujemy wiele projektów naraz)

  • proaktywność, inicjatywa w działaniu

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca w międzynarodowym środowisku)

To oferujemy

  • unikalną możliwość rozwoju w omnichannelu oraz międzynarodowej wymiany doświadczeń

  • dofinansowanie do karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej

  • zniżki na nasze produkty sięgające nawet 50%

  • roczny system premiowy

  • praca w dużej mierze zdalna (na zawsze), a do biura można przychodzić z psem :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • biuro przyjazne psom

Studio Moderna Polska jest częścią dużej, międzynarodowej korporacji działającej na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Posiadamy oddziały w 21 państwach. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych m.in. marek Dormeo, Delimano, Rovus, Walkmaxx, NutriBullet, Wellneo, Top Shop oraz Mango. Nasz model biznesowy składa się z 6 kanałów sprzedaży: sklepów stacjonarnych, 7 sklepów internetowych i kont Allegro, telemarketingu, Printu, B2B oraz sprzedaży telewizyjnej. Dowiedz się o nas więcej: https://www.studio-moderna.com/

Przewiń do profilu firmy