Oferta pracy

Marketing Specialist

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie działań promocyjnych i wdrażanie ich do sieci centrów stomatologicznych

  • czynna współpraca przy otwarciach nowych centrów stomatologicznych: wdrożenie standardów marketingowych sieci, koordynowanie kampanii informacyjnej oraz wydarzeń inauguracyjnych

  • odpowiedzialność za przygotowywanie projektów marketingowych i treści materiałów promocyjnych, nadzór nad realizacją kampanii

  • tworzenie zewnętrznych oznaczeń w centrach stomatologicznych poprawiających widoczność centrów dla pacjentów

  • analiza konkurencyjności lokalnych rynków w zakresie działań marketingowych oraz sporządzanie cyklicznych raportów

  • organizacja i koordynowanie wydarzeń specjalnych w istniejących centrach stomatologicznych i sieci akwizycyjnej

  • koordynowanie współpracy i ścisły kontakt z agencjami reklamowymi, agencjami PR, drukarniami i dostawcami

Nasze wymagania

  • chcesz być częścią bardzo dynamicznie rozwijającej się firmy jaką jest Medicover Stomatologia

  • posiadasz min. 3-4 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze marketingu (doświadczenie jako Account Executive w agencji reklamowej lub eventowej będzie dodatkowym atutem)

  • posiadasz umiejętność planowania i realizacji kampanii marketingowych, mile widziane doświadczenie w eventach

  • jesteś bardzo dobrze zorganizowana/y i samodzielna/y, potrafisz koordynować kilka projektów w jednym czasie

  • potrafisz nawiązywać długofalowe relacje z ludźmi

  • odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy

  • lubisz być na czasie, śledzisz trendy i kampanie reklamowe

  • masz poczucie misji w pracy, a dbałość o zdrowie jest czymś, co chcesz rozpowszechniać

  • komunikujesz się w języku angielskim co najmniej na poziomie średnio -zaawansowanym (B2)

To oferujemy

  • pracę w zgranym 10-osobowym zespole marketingu

  • tempo rozwoju i innowacyjność na miarę startupu (otwieramy ok. 10 nowych centrów stomatologicznych rocznie) połączone ze stabilnością pracy w dużej organizacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • hybrydowy system pracy

  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Medicover

Medicover Stomatologia to innowator zmieniający i kształtujący rynek stomatologiczny w Polsce. Obecnie Medicover posiada ponad 50 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Opiekę nad pacjentami zapewnia profesjonalny zespół specjalistów – stomatologów, higienistek, asystentów stomatologicznych i recepcjonistów. Stomatologia w Medicover dostępna dla pacjentów zarówno w ramach abonamentów medycznych, jak i na zasadzie płatności za pojedyncze usługi. Gabinety zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski. Więcej informacji na stronie https://www.medicover.pl/stomatologia/ Medicover Stomatologia jest częścią Medicover – międzynarodowej firmy świadczącej usługi medyczne i diagnostyczne, założonej w 1995 r.

Przewiń do profilu firmy