Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

SellerSwitch sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej SellerSwitch.

  • Prowadzenie kampanii leadowych.

  • Prowadzenie działań contentowych (wpisy na bloga, webinary, raporty itp.).

  • Kontakt z mediami w celu publikacji artkułów eksperckich z zakresu sprzedaży na marketplace’ach.

  • Współpraca z agencjami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2.

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, sumienności i terminowości.

  • Samodzielności w wykonywanych zadaniach.

  • Dokładności i dbania o szczegóły.

To oferujemy

  • Przede wszystkim zdobycie unikalnej na polskim rynku wiedzy dotyczącej sprzedaży poprzez marketplace’y.

  • Wynagrodzenie zgodne z kompetencjami.

  • Kartę sportową i opiekę medyczną.

  • Okazjonalną możliwość pracy zdalnej.

  • Biuro z widokiem na Muranów oraz świetny zespół.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu szukamy proaktywnej, ambitnej i chętnej do nauki osoby. W naszym zespole stawiamy na pomysłowość, otwartość w kontaktach międzyludzkich oraz co najważniejsze samodzielność.

SellerSwitch to agencja e-commerce specjalizująca się w sprzedaży na Amazon oraz innych międzynarodowych platformach e-commerce. Nasze biuro mieści się na warszawskim Muranowie. Współpracujemy głównie ze średnimi i dużymi firmami z Polski i zagranicy. Wprowadzamy produkty na największe rynki europejskie oraz rynek amerykański.

Przewiń do profilu firmy