Logo Pracuj.pl

Marketing Specialist

DNIPRO-M sp. z o.o.O firmie

7 000–18 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategicznej wizji rozwoju firmy, jej asortymentu i obszarów działania.
  • Szukaj nowych kanałów sprzedaży
  • Tworzenie kompleksowych analiz
  • Opracowanie planu współpracy z głównymi kanałami reklamowymi.
  • Strategia i perspektywy rozwoju, wybór wykonawców
  • Analiza rentowności firm reklamowych, ich dostosowanie.
  • Analiza zwrotów w ujęciu ogólnym i według kategorii, rekomendacje dla działu zarządzania kategoriami
  • Planowanie działań marketingowych na stronie internetowej i w sprzedaży detalicznej, ich uruchamianie i analiza

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie z CRM, SEO, Business Suite;
  • Organizacja i kontrola pracy działu;
  • Wyznaczanie celów i zadań marketingowych. Marketingowych i ich wdrożeniem;
  • Zdolność do delegowania zadań , przy wyraźnym utrzymaniu kontroli nad głównymi procesami;
  • Cechy przywódcze, wysoki poziom inteligencji emocjonalnej;
  • Inicjatywa i chęć osiągania wysokich wspólnych wyników wraz z zespołem.

To oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w zespole profesjonalistów;
  • W Dnipro M każdy pracownik może rozwijać swoje cechy osobiste i zawodowe w programach szkoleniowych „Akademia edukacji korporacyjnej” i „Start biznesowy”
  • Komfortowe warunki pracy. Robimy wszystko, aby zapewnić maksymalny komfort naszym pracownikom.

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Dnipro-M to międzynarodowa marka zajmująca się narzędziami do budowy i naprawy. Mamy ponad 400 markowych sklepów na całej Ukrainie. Jesteśmy ponad 20 lat na rynku!

Marketing Specialist, Warszawa