Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Super Prezenty Sp. z o.o.

    Dołącz do nas i spełniaj marzenia naszych klientów... i swoje.

    Jesteśmy w Polsce od 2012 roku, należymy do międzynarodowej grupy Gera Dovana.

    Nasze produkty to nietuzinkowe prezenty, przeżycia w formie eleganckich kart podarunkowych na lot balonem, jazdę szybkim samochodem, kurs gotowania, romantyczną kolację, orientalny masaż czy wiele innych.

    Znajdziesz je w wybranych sieciach handlowych, w naszych sklepach oraz witrynie www.

     Czy chcesz pracować z inspirującym produktem?

    Czy chcesz pracować na odpowiedzialnym i niezależnym stanowisku?

    Obecnie szukamy zmotywowanej, energetycznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Obowiązki:

    • Przygotowanie, wdrożenie i egzekucja kampanii szczególnie w zakresie marketingu offline
    • Nawiązywanie kontaktów i współpraca z mediami: Radio, TV, Prasa, Galerie Handlowe
    • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowania materiałów reklamowych w szczególności trade-marketingowych
    • Organizowanie eventów
    • Ścisła współpraca z działem online marketingu
    • Opieka nad marką i współpraca z agencją PR

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu
    • KREATYWNOŚĆ
    • Odpowiedzialność
    • Proaktywność
    • Pasja w działaniu
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe adekwatne do obejmowanego stanowiska
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność pracy w dynamicznym, wielozadaniowym środowisku
    • Umiejętność dotrzymywania terminów
    • Umiejętność zarządzania projektami
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
    • Doskonała umiejętność obsługi programów komputerowych: Microsoft Office Tools, zwłaszcza MS Excel.

    Korzyści:

    • Udział w projektach realizowanych dla międzynarodowej firmy z branży voucherów podarunkowych;
    • Niezależne stanowisko w dużej mierze samodzielne;
    • Możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia posiadanych już umiejętności;
    • Umowa na cały etat;
    • Pakiet medyczny;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Super Prezenty Sp. zo.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.