Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Super Prezenty Sp. z o.o.

Dołącz do nas i spełniaj marzenia naszych klientów... i swoje.

Jesteśmy w Polsce od 2012 roku, należymy do międzynarodowej grupy Gera Dovana.

Nasze produkty to nietuzinkowe prezenty, przeżycia w formie eleganckich kart podarunkowych na lot balonem, jazdę szybkim samochodem, kurs gotowania, romantyczną kolację, orientalny masaż czy wiele innych.

Znajdziesz je w wybranych sieciach handlowych, w naszych sklepach oraz witrynie www.

 Czy chcesz pracować z inspirującym produktem?

Czy chcesz pracować na odpowiedzialnym i niezależnym stanowisku?

Obecnie szukamy zmotywowanej, energetycznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • Przygotowanie, wdrożenie i egzekucja kampanii szczególnie w zakresie marketingu offline
  • Nawiązywanie kontaktów i współpraca z mediami: Radio, TV, Prasa, Galerie Handlowe
  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowania materiałów reklamowych w szczególności trade-marketingowych
  • Organizowanie eventów
  • Ścisła współpraca z działem online marketingu
  • Opieka nad marką i współpraca z agencją PR

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu
  • KREATYWNOŚĆ
  • Odpowiedzialność
  • Proaktywność
  • Pasja w działaniu
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe adekwatne do obejmowanego stanowiska
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, wielozadaniowym środowisku
  • Umiejętność dotrzymywania terminów
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Doskonała umiejętność obsługi programów komputerowych: Microsoft Office Tools, zwłaszcza MS Excel.

Korzyści:

  • Udział w projektach realizowanych dla międzynarodowej firmy z branży voucherów podarunkowych;
  • Niezależne stanowisko w dużej mierze samodzielne;
  • Możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia posiadanych już umiejętności;
  • Umowa na cały etat;
  • Pakiet medyczny;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Super Prezenty Sp. zo.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się