Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Predica Sp. z o.o.

    Predica Sp. z o. o. to firma konsultingowa IT, która pomaga firmom z całego świata w zwiększaniu systemów IT podnoszących bezpieczeństwo i produktywność dzięki wdrażaniu nagradzanych technologii Microsoft.

    Obecnie szukamy Specjalisty ds. Marketingu, który mógłby dołączyć do naszej firmy i być częścią zmotywowanego i zdeterminowanego zespołu. Pasjonujemy się informatyką, marketingiem i jeśli wiesz się, że masz podobne wartości jak my, nie wahaj się wysłać swojego CV!

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA

    • Edycja i publikowanie artykułów i zasobów wizualnych
    • Aktualizacja informacji na Facebook i LinkedIn
    • Opisywanie projektów IT
    • Opracowywanie kampanii marketingowych
    • Monitorowanie wydajności kampanii i aktualizowanie systemu CRM

    WYMAGANIA

    • Płynny angielski
    • Tzw. "lekkie pióro" ;)
    • Podstawowa znajomość: Wordpress, SEO, Photoshop, FB Ads
    • Zorientowanie na działanie, świetna organziacja czasu pracy, niezawodność, głód nowych wyzwań
    • Słowa "to nie moja praca" nie dotyczą Ciebie!

    OFERUJEMY

    • 8 k budżetu edukacyjnego - na kursy, szkolenia, certyfikaty, konferencje, studia
    • premie kwartalne do 20 %
    • 26 dni płatnego urlopu
    • satysfakcjonujące wynagrodzemie
    • elastyczny czas pracy oraz forma zatrudnienia (dowolny rodzaj umowy, możliwość pracy zdanej)
    • dofinansowanie do opieki medycznej, karty MultiSport, dodatkowego ubezpieczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Predica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-386, ul. Altowa 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celach niezbędnych dla bieżącego a także przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Predica Sp. z o.o. na swoja rzecz lub spółek powiązanych oraz ewaluacji procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest Predica Sp. z o.o. ul. Altowa 2, 02-386 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Adminstratorem danych kandydatów do pracy jest Predica SP. Z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-386 przy ul. Altowa 2.

    Przetwarzamy twoje dane dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, podstawę przetwarzania stanowią działania zmierzające do zawarcia umowy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO). Dane są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

    Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacji prowadzonych w przyszłości. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.  Twoja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania przez Ciebie zgody.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    W kwestiach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami kontaktować drogą korespondencyjną lub pocztą elektroniczną na adres hr@predica.pl