Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodąca na rynku polskim agencja koncertowa Makroconcert
    poszukuje młodych i ambitnych osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobre zdolności negocjacyjne
    • praktyczna znajomość metod planowania kampanii marketingowych i promocyjnych
    • znajomość pojęć i narzędzi e-marketingu
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • otwarta głowa na nieszablonowe pomysły, pomysłowość i duża inicjatywa w działaniu
    • znajomość zasad poprawnej polszczyzny i lekkie pióro
    • kreatywność i umiejętność tworzenia tekstów marketingowych
    • dobra znajomość MS Office
    • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne, samodzielność, sumienność, zaangażowanie
    • gotowość do podjęcia pracy w biurze w okolicach ul. Czerniakowskiej

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • planowanie, współtworzenie oraz realizacja ogólnopolskich i lokalnych działań marketingowych
    • media relations - kontakt z dziennikarzami, odpowiadanie na zapytania, inicjowanie współpracy, bieżąca rozbudowa bazy kontaktów
    • organizacja eventów (np. uroczyste otwarcie wystawy, konferencja prasowa, udzielanie wywiadów, itp.)
    • działania e-PR – mailingi, konkursy, działania w social media, śledzenie i reagowanie na wypowiedzi
    • copywriting – tworzenie i redagowanie treści materiałów promocyjnych: redagowanie tekstów reklamowych oraz notatek prasowych, korekta (broszury, ulotki, itp.)
    • zarządzanie treścią oraz rozwój stron internetowych promowanych wydarzeń artystycznych
    • ścisła współpraca z całym działem marketingu w celu maksymalizacji efektów kampanii
    • bieżąca analiza rynku i konkurencji, identyfikacja grupy docelowej
    • raportowanie skuteczności przeprowadzonych działań

    OFERUJEMY:

    • ciekawą pracę w branży rozrywkowej, w stabilnej, rozwijającej się firmie, młodym i dynamicznym zespole
    • ścisłą współpracę z najlepszymi producentami show i zespołami artystycznymi świata
    • możliwość zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
    • stałe wynagrodzenie zależne od doświadczenia
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
    • wiele wyzwań, możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
    CV w pdf z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu
     prosimy przesłać poprzez przycisk APLIKUJ
    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".