Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agus, międzynarodowy producent żywności operujący na rynkach międzynarodowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    MARKETING SPECIALIST
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: MS/Warsaw

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w rozwoju marki, brać udział w tworzeniu wewnętrznych standardów i procesów, realizować pomysły i uczestniczyć w ciekawych projektach.

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowa promocja, marketing i reklama firmy i jej produktów
    • udział we wprowadzaniu produktów na rynek, w tym monitorowanie działań konkurencji
    • przygotowywanie analiz rynkowych
    • projektowanie opakowań
    • działania brandingowe i rebrandingowe, trade marketing
    • kompleksowe przygotowywanie materiałów promocyjnych, reklamowych, działania w social media
    • organizacja udziału firmy w targach i konferencjach międzynarodowych
    • prowadzenie projektów marketingowych
    • współpraca z agencjami reklamowymi, producentami opakowań i innymi zewnętrznymi dostawcami

    Wymagania:

    • doświadczenie w marketingu lub PR na podobnym stanowisku (2-3 lata)
    • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (codzienna praca w jęz. angielskim)
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość programów graficznych (Corel, Photoshop)
    • praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE i Excel
    • dokładność, sumienność i pracowitość
    • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz własna inicjatywa
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz priorytetyzacji zadań
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

    Oferujemy:

    • stabilne, długoterminowe zatrudnienie
    • wynagrodzenie podstawowe i premiowe
    • przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
    • pyszną kawę i pracę na 28.pietrze biurowca Q22 w centrum Warszawy
    • możliwości rozwoju zawodowego i ciekawy zakres obowiązków

    Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem klikając przycisk do aplikowania.

    AgusGlobal.com

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z procesem rekrutacji przez Agus Sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji przez Agus Sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.”