Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

Milestone Dom Wdrożeniowy Sp. z o.o.O firmie

  • Komandorska 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Milestone Dom Wdrożeniowy Sp. z o.o.

Komandorska 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie wizerunku firmy

  • Prowadzenie tablic: Facebook, LinkedIn

  • Tworzenie (z pomocą zespołu) i wrzucanie postów na Social Media firmy,

  • Przygotowywanie i realizacja działań marketingowych – newslettery, webinary, filmy, itp.

  • Aktualizacja strony internetowej opartej o Wordpress

  • Pisanie tekstów i tworzenie materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia z zakresu szeroko rozumianego marketingu

  • Kreatywności i poczucia estetyki

  • Lekkiego pióra

Mile widziane

  • Ogólna wiedza o optymalizacji stron pod kątem SEM, SEO, UX,

  • Znajomość narzędzi takich jak m.in.: Google Analytics, Facebook Ads Manager, Google Tag Manage

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Swobodę podczas podejmowania codziennych decyzji, a także szansę na wykazanie się własną inicjatywą

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole

Milestone Dom Wdrożeniowy jest zgranym zespołem osób o bogatym doświadczeniu we wdrażaniu systemów HR i ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Stoją przed nami nowe wyzwania, więc szukamy specjalisty ds. Marketingu, który pomoże nam zwiększyć rozpoznawalność marki oraz dotrzeć do nowych klientów. Jeżeli szukasz wyzwań w branży IT, na niezależnym i kreatywnym stanowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!;)

Przewiń do profilu firmy