Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Specialist

LangMedia Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja kampanii sprzedażowych online,

  • promowanie treści tworzonych przez zespół content marketingowy (np. kanał YT, blog, wydarzenia na platformie),

  • wsparcie akcji partnerskich, influencer marketingowych i działań growth hackingowych,

  • koordynacja projektów marketingowych z działem graficznym, IT i językowo-produktowym,

  • prowadzenie kampanii w Google Ads,

  • raportowanie, analityka i optymalizacja prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • działasz kreatywnie - szukasz rozwiązań i chętnie angażujesz się w nowe projekty,

  • myślisz performance’owo: pojęcia CAC/CPR/ROI i inne skrótowce masz w małym palcu,

  • masz doświadczenie z e-mail marketingiem, push notifications, kampaniami video i Google UAC

  • analizujesz przeprowadzane działania, umiesz je przejrzyście raportować i optymalizować,

  • masz poczucie estetyki - doceniasz, gdy Twoje materiały są nie tylko funkcjonalne, ale cieszą też oko,

  • współpracujesz i koordynujesz - chętnie działasz z grafikami, programistami i innymi marketingowcami,

  • patrzysz szerzej - widzisz, że Twoje działania są częścią większej całości i umiesz dodać coś od siebie,

  • czujesz się jak ryba w wodzie wśród narzędzi Google: Ads, Analytics, Drive, Docs;

  • pracujesz na podobnym stanowisku już przynajmniej rok i możesz podać przykłady swoich osiągnięć.

Mile widziane

  • Dobra znajomość angielskiego i/lub innych języków

  • Wcześniejsze doświadczenie z produktem SaaS,

  • Nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań? Nie przejmuj się i wyślij zgłoszenie. Jeśli najważniejsze rzeczy będą się zgadzać, to chętnie Cię doszkolimy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • elastyczne godziny pracy, które zgrasz ze swoim planem dnia,

  • urozmaicony zakres obowiązków - nie będziesz się nudzić i będziesz się rozwijać,

  • realizację Twoich inicjatyw - liczymy na Twój głos i wkład,

  • pracę w bardzo zgranym zespole, z którym codzienny kontakt to przyjemność,

  • możliwość skorzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej,

  • dostęp do kursów językowych online,

  • pracę w klimatycznym biurze z ogrodem; w okresie pandemii możliwość pracy zdalnej,

  • dofinansowanie do zorganizowania sobie wygodnej przestrzeni do pracy w domu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

LangMedia Sp. z o.o.

Od 2008 roku tworzymy narzędzia wspierające naukę języków obcych online. Dostarczamy Polakom pionierskie narzędzia do nauki języków obcych:

● platformę językową #1 w Polsce - eTutor

● najpopularniejszy słownik polsko-angielski i angielsko-polski - Diki.pl

● przełomowe rozwiązanie do sprawdzania poprawności językowej - Becorrect.com

Obecnie poszukujemy wsparcia marketingowego. Idealnie pasujesz, jeśli lubisz działać kreatywnie, ale myślisz

performance'owo. Jesteśmy małym i zgranym zespołem, gdzie mocno na siebie liczymy, więc weźmiesz udział w rozmaitych projektach.

Przewiń do profilu firmy