Oferta pracy

Marketing Specialist

ORGANIZACJA PRACODAWCÓW USŁUG ITO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lubisz technologie i biznes? Szukasz ciekawego środowiska pracy i nie interesuje Cię zawodowa monotonia?

W SoDA łączymy polską branżę Software House. Tworzymy silną społeczność osób odpowiedzialnych za budowanie i zarządzanie firmami produkującymi oprogramowanie. Osiągamy synergię poprzez wymianę wiedzy, networking, wspólne inicjatywy handlowe i promocyjne oraz projekty biznesowe.

Jako organizacja reprezentujemy sektor usług IT w Polsce, pomagamy firmom zdobywać nowe doświadczenie i nowych klientów. Na codzień pracujemy z firmami IT, naszymi sponsorami i instytucjami rządowymi.

Szukamy utalentowanego marketera, który będzie odpowiedzialny za naszą komunikację i obecność w mediach, a także za kontakty i współpracę z podmiotami zewnętrznymi. Planujemy także oddać w Twoje ręce animację naszych aktywności wewnątrz SoDA – zatem świetnie jeśli cechuje Cię pomysłowość i operatywność.

Sprawdź czy szukamy właśnie Ciebie:

Zadania:

  • Współtworzenie strategii komunikacji na rynek polski i zagraniczny wraz z planem jej realizacji
  • Komunikacja na naszych social media: Facebook, LinkedIn, Medium, Twitter, YouTube
  • Tworzenie treści (tekst, foto, video)
  • Współpraca z agencjami marketingowymi
  • Planowanie, budżetowanie i monitorowanie kampanii socialowych, a także ich optymalizacja oraz rozliczanie
  • Organizacja eventów, animacja społeczności biznesowej tworzącej SoDA
  • Współpraca z agencjami rządowymi i sponsorami.

Umiejętności:

  • Minimum 4 lata doświadczenia marketingowego,
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia contentu na kanały social media,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość Canva oraz edytorów zdjęć i video.
powyżej 4 lat

Oferujemy:

  • Pracę z doświadczoną kadrą zarządczą z całej Polski,
  • Pracę przy wielu ciekawych projektach związanych z branżą IT,
  • Rozwój i możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę i wynagrodzenie ok. 5000 zł netto,
  • Benefity: Multisport oraz opieka zdrowotna.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy