Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Team Leader

Źdźbło Galanteria Skórzana Sp. Z O.O. Sp. Jawna

23 00032 200 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem liczącym powyżej 20 osób

  • zarządzanie codziennymi operacjami

  • prowadzenie feedbacku i rozmów z pracownikami

  • monitorowanie, raportowanie KPI

  • analiza istotnych wyników

  • zapewnianie stałej produktywności oraz działania wszystkich kanałów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w Performance Marketing (Facebook, Google)

  • doświadczenie w pracy z agencjami

  • umiejętność przeprowadzania rozmów zwrotnych

  • komunikatywność

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość branży oraz wdrażanie pomysłów, które pomogą nam ulepszyć nasz marketing

To oferujemy

  • Miesięczne wynagrodzenie 23000zł/brutto plus premia miesięczna w wysokości 4600zł i roczne KPI z premią w wysokości 23000-69000zł w przypadku osiągnięcia KPI

  • świetny międzynarodowy zespół

  • firma z możliwościami online i offline

  • możliwość pracy zdalnej

O nas

Międzynarodowa firma Gusti Leder z siedzibą w Berlinie oraz Rosówku, właściciel marki i jeden z liderów sprzedaży galanterii skórzanej na rynku niemieckim o ugruntowanej i stabilnej pozycji, zatrudni pracownika na stanowisku Marketing Team Leader