Oferta pracy

Marketplace Account Manager (Allegro)

x-kom sp. z o.o. O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt biznesowy z marketplacem

  • Rozwiązywanie problemów związanych otwartymi dyskusjami – kontakt z opiekunem w sytuacjach „trudny klient”

  • Negocjowania warunków handlowych i benefitów

  • Akceptowanie w imieniu spółki zmian w regulaminach oraz umowach

  • Nadzór nad statystykami jakościowymi konta

  • Stała współpraca z innymi działami w firmie w celu utrzymania i rozwoju procesów sprzedaży w marketplace

  • Koordynowanie wdrożeń nowych integracji z marketplacem

  • Stała współpraca z opiekunem Allegro

  • Nadzór nad nowościami na platformie oraz zmianami warunków handlowych i regulaminów

  • Codzienna praca oparta o Baselinker

  • Analizę obecnych i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Obsługa techniczna kont marketplace ( Allegro )

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Nawiązywanie relacji biznesowych nie jest Ci straszne

  • Znasz procesy sprzedaży na platformie Allegro i używałeś Trade Analytics

  • Nie jest ci obce prowadzenie kont na marketplace dla e-commerce

  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne i koordynacyjne

  • Orientacja na cel i realizacja wyników sprzedażowych jest dla Ciebie najważniejsza

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji i zaagnażowania

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na konferencjach i szkoleniach

  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy - umowa o pracę lub B2B

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

x-kom sp. z o.o.

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Przewiń do profilu firmy