Logo Pracuj.pl

Marketplace Account Manager (Allegro)

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt biznesowy z marketplacem
  • Rozwiązywanie problemów związanych otwartymi dyskusjami – kontakt z opiekunem w sytuacjach „trudny klient”
  • Negocjowania warunków handlowych i benefitów
  • Akceptowanie w imieniu spółki zmian w regulaminach oraz umowach
  • Nadzór nad statystykami jakościowymi konta
  • Stała współpraca z innymi działami w firmie w celu utrzymania i rozwoju procesów sprzedaży w marketplace
  • Koordynowanie wdrożeń nowych integracji z marketplacem
  • Stała współpraca z opiekunem Allegro
  • Nadzór nad nowościami na platformie oraz zmianami warunków handlowych i regulaminów
  • Codzienna praca oparta o Baselinker
  • Analizę obecnych i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Obsługa techniczna kont marketplace ( Allegro )

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Nawiązywanie relacji biznesowych nie jest Ci straszne
  • Znasz procesy sprzedaży na platformie Allegro i używałeś Trade Analytics
  • Nie jest ci obce prowadzenie kont na marketplace dla e-commerce
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne i koordynacyjne
  • Orientacja na cel i realizacja wyników sprzedażowych jest dla Ciebie najważniejsza
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji i zaagnażowania
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na konferencjach i szkoleniach
  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy - umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Benefity

  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Marketplace Account Manager (Allegro), podlaskie