Oferta pracy

Marsh Graduate Development Program

MARSH SP. Z O.O.

  • Szlak 67, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Szlak 67

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

Marsh Graduate Development Program to projekt skierowany do ambitnych, znających języki obce absolwentów uczelni wyższych oraz studentów ostatnich lat.

Program zakłada zaangażowanie w projekty realizowane przez wybrane Zespoły m.in.:

- Ubezpieczenia majątkowe w segmencie klienta korporacyjnego i strategicznego

- Ryzyka finansowe i profesjonalne

- Kredyt kupiecki (należności handlowe)

Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje i zdobywać doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem ryzykiem, ubezpieczeniami i działalnością brokerską - jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś/aś 3 lub 5 rok studiów (lub posiadasz status studenta ostatnich lat), preferowane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, finanse, prawo

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim i znasz język angielski na poziomie minimum B2

  • Jesteś dyspozycyjny/a minimum 30 godzin tygodniowo

  • Jesteś przedsiębiorczy i kreatywny

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy

  • Posiadasz umiejętności pracy pod presją czasu

  • Jesteś otwarty/a i umiesz pracować w zespole

  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia

  • Jesteś dokładny/a w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • 1,5 roczną praktykę pod okiem najlepszych ekspertów z różnych obszarów działalności brokerskiej

  • Staż w jednym z naszych biur w: Warszawie lub Krakowie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas trwania programu, z możliwością podjęcia stałej współpracy po pozytywnym zakończeniu stażu

  • Współpracę z inspirującym Mentorem / Senior Brokerem podczas całego programu

  • Wsparcie i pomoc dedykowanego Buddy w okresie wdrożenia

  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia zawodowego w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem u jednego z największych brokerów w Polsce i na świecie

  • Pracę zespołową przy ciekawych projektach realizowanych dla klientów i wewnętrznie.

  • Indywidualny program szkoleń (m.in. Akademia Brokera – szkolenia produktowe) wspierający przygotowanie do egzaminu brokerskiego

  • Międzynarodową współpracę z osobami uczestniczącymi w programie Marsh Graduate prowadzonym w innych krajach Europy, obejmującą min.: spotkania, grupy dyskusyjne, wspólne projekty

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

  • Bogatą ofertę inicjatyw, konkursów, wydarzeń integracyjnych w następujących obszarach: CSR, sport and wellness, diversity & inclusion

  • Elastyczne podejście do trybu i czasu pracy (praca hybrydowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

Start Programu – lipiec 2022

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Zatrudniamy około 40 000 pracowników, którzy aktywnie ze sobą współpracują, obsługując Klientów z różnych sektorów gospodarki w 130 krajach na świecie. W Polsce zatrudniamy ponad 160 pracowników - tym 120 Brokerów Ubezpieczeniowych - pracujących w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Jako Grupa MMC, już trzeci raz z rzędu zajęliśmy I miejsce w rankingu polskich brokerów ubezpieczeniowych (Miesięcznik Ubezpieczeniowy 2021, 2020, 2019).

Firma należy do Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC) - grupy wiodących na rynku dostawców specjalistycznych usług, wśród których znajdują się: reasekuracja (Guy Carpenter), doradztwo związane z szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi (Mercer) oraz konsulting w ramach strategii usług finansowych i regulacji prawnych (Oliver Wyman).

Przewiń do profilu firmy