Oferta pracy

Marsh Graduate Development Program w Dziale HR

MARSH SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 98

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie rozwoju zawodowego brokerów ubezpieczeniowych m.in.: organizacja i koordynacja szkoleń profesjonalnych, monitorowanie uczestnictwa, raporty

  • Wsparcie administracyjne w realizacji innych obowiązków wynikających z przepisów Ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

  • Budowanie marki pracodawcy z wyboru wśród studentów / współpracę z wybranymi uczelniami – m.in.: koordynacja działań grupy projektowej, kontakty z uczelniami, kołami naukowymi i stowarzyszeniami studentów

  • Projekty HR w regionie Bałtyków – raportowanie, wsparcie w procesach pracowniczych, czynności administracyjne m.in. w systemie WorkDay

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś/aś 3 lub 5 rok studiów (lub posiadasz status studenta ostatnich lat), preferowane kierunki: ZZL, HR, Psychologia, Marketing i Zarządzanie

  • Płynnie posługujesz się językiem polskim, znasz język angielski (język rosyjski będzie dodatkowym atutem)

  • Jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a pracować w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Jesteś przedsiębiorczy/a i kreatywny/a

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy

  • Posiadasz umiejętności pracy pod presją czasu

  • Jesteś otwarty/a i umiesz pracować w zespole

  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia

  • Jesteś dokładny/a w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • 1,5 roczną praktykę w zespole HR międzynarodowej organizacji - u jednego z największych brokerów w Polsce i na świecie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas trwania programu

  • Zdobycie cennego doświadczenia w różnych obszarach HR

  • Wsparcie HR Senior Managera we wdrożeniu i codziennych obowiązkach

  • Pracę zespołową przy ciekawych projektach realizowanych dla pracowników w Polsce i regionie Bałtyków

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

  • Bogatą ofertę inicjatyw, konkursów, wydarzeń integracyjnych w następujących obszarach: CSR, sport and wellness, diversity & inclusion

  • Elastyczne podejście do trybu i czasu pracy (praca hybrydowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

  • Start: sierpień 2022

  • Marsh Graduate Development Program w Dziale HR to projekt skierowany do kandydatów zainteresowanych rozwojem w obszarze Human Resources.

Marsh jest wiodącym, globalnym dostawcą usług w dziedzinie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Zatrudniamy około 40 000 pracowników, którzy aktywnie ze sobą współpracują, obsługując Klientów z różnych sektorów gospodarki w 130 krajach na świecie. W Polsce zatrudniamy ponad 160 pracowników - tym 120 Brokerów Ubezpieczeniowych - pracujących w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Jako Grupa MMC, już trzeci raz z rzędu zajęliśmy I miejsce w rankingu polskich brokerów ubezpieczeniowych (Miesięcznik Ubezpieczeniowy 2021, 2020, 2019).

Firma należy do Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC) - grupy wiodących na rynku dostawców specjalistycznych usług, wśród których znajdują się: reasekuracja (Guy Carpenter), doradztwo związane z szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi (Mercer) oraz konsulting w ramach strategii usług finansowych i regulacji prawnych (Oliver Wyman).

Przewiń do profilu firmy