Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Masażysta - Fizjoterapeuta

Shape Care Therapy&Massage DOMINIKA OSZYTKOO firmie

8 00010 000 brutto / mies.
  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów, wszyscy z dyplomami z fizjoterapii i doświadczeniem zawodowym. Oferujemy zabiegi dla dorosłych, a także dla dzieci.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w Belgii poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Masażysta/Fizjoterapeuta BELGIA

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • samodzielności oraz zaangażowania,

  • komunikatywności i kultury osobistej,

  • preferowane doświadczenie zawodowe,

  • chęci uczenia się,

  • mile widziane: umiejętność wykonywania deep tissue massage, trigger point, suchego igłowania, terapia manualna, Body Scrub, Thai massage oraz inne kursy zawodowe,

  • mile widziana znajomość języka francuskiego.

Zadania, które czekają na Ciebie w naszym zespole:

  • ocena stanu faktycznego pacjenta,

  • wykonywanie i dopasowywanie zabiegów masażu do potrzeb pacjenta,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentem,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Co możemy dać w zamian?

  • stałe wynagrodzenie wraz z miesięczną premią uznaniową,

  • mieszkanie i atrakcyjne warunki pracy,

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym młodym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.

Jeżeli szukasz ciekawej i ambitnej pracy w rozwijających się gabinetach rehabilitacji i masażu o dobrej renomie, chcesz, aby Twoja praca miała duży wpływ na tych, którym możesz pomóc, zależy Ci na osiąganiu sukcesów pracując w zgranym i zaangażowanym zespole, chcesz się ciągle rozwijać i doskonalić? A do tego szukasz spokojnej pracy w dobrych warunkach - Dołącz do Nas !!!

Ogłoszenie archiwalne