Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Masażysta/Masażystka

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " HUBER " Zygmunt Skarbek

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, System zmianowy (salon czynny: 8.00-20.00 od pn. do pt., w sob. 8.00-14.00);
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Główna 12

Zamłynie

Radom

Twój zakres obowiązków

  • holistyczna opieka nad klientem,

  • wykonywanie zabiegów masażu i modelowania ciała,

  • przygotowanie klienta do zabiegu,

  • prowadzenie dokumentacji (karty klienta)

  • dbałość o higienę i bezpieczeństwo stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie masażu lub/i fizjoterapii,

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe,

  • znajomość technik manualnych i aparaturowych modelowania ciała,

  • gotowość do nauki nowych technik zabiegowych,

  • umiejętność doradzania klientom,

  • zaangażowanie w powierzone i wykonywane zadania,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista,

  • empatia i otwartość na potrzeby klientów,

  • przestrzeganie zasad uczciwej i zgranej współpracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym, renomowanym, istniejącym od 17 lat salonie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B/umowę zlecenie - w zależności od umiejętności, dyspozycyjności i obustronnych oczekiwań,

  • przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + prowizja),

  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii, produktów i urządzeń,

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i poszerzania horyzontów,

  • pracę w ambitnym, profesjonalnym i dynamicznym środowisku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczny grafik

O nas

W NEFRETETE medical & spa od ponad 17 lat dbamy o zdrowie i piękno mieszkańców Radomia i okolic. Naszym priorytetem jest satysfakcja naszych klientów, dlatego też szukamy osób, które do pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Profesjonalistów, którzy z entuzjazmem podchodzą do nowych wyzwań, potrafią uważnie wsłuchiwać się w potrzeby klientów, są otwarte na nowości i podnoszenie kwalifikacji. Nasz zespół stanowi grupa zaangażowanych specjalistek: masażystki, fizjoterapeutki, kosmetolożki, kosmetyczki. Chcesz do nas dołączyć?

Jesteś masażyst(k)ą lub fizjoterapeut(k)ą, terapeut(k)ą spa, specjalizujesz się w zabiegach na ciało? Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe? Chcesz poznawać nowe techniki pracy z ciałem (manualne i aparaturowe) i pracować w prestiżowym salonie o ugruntowanej pozycji i dużym zainteresowaniu klientów?

Zadzwoń do nas 605 107 839 i wyślij nam swoje CV na adres [email protected] Być może to właśnie Ciebie szukamy?