Logo Pracuj.pl

Masażysta

SPLENDOR SPA&HOTELO firmie

  • Siedliska (pow. rzeszowski)
    Siedliska (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za opiekę nad klientami hotelu z zachowaniem najwyższych standardów obsługi
  • wykonywanie masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz
  • dbałość o wizerunek firmy oraz o czystość stanowiska pracy, salonu (w ramach codziennego utrzymania czystości).

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (umiejętności zdobyte podczas dodatkowych szkoleń będą ważnym atutem),
  • doświadczenie na stanowisku pracy masażysta,
  • umiejętność wykonywania masaży ciała: klasycznego, relaksacyjnego, modelującego oraz zabiegów na twarz,
  • pogodna i otwarta osobowość,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymanie stałych relacji z klientami,
  • dobra organizacja stanowiska pracy, punktualność,
  • głębokie rozumienie tematyki wellness,
  • wysoka kultura osobista,
  • świadomość konieczności zachowania najwyższych standardów pielęgnacji oraz zachowania czystości,
  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • ciepłą atmosfera spokoju i przyjazny mały zespół
  • przytulne, kameralnie urządzone miejsce pracy,
  • stabilność zatrudnienia w dużej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia bądź B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, prywatną opieka medyczna.

Masażysta, Siedliska (pow. rzeszowski)