Ta oferta pracy jest nieaktualna od 325 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Master Data Administrator

  • Wędkowy (pow. tczewski), Tczew, Starogard Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.12.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. jest własnością VKR Holding, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach takich jak okna dachowe oraz elewacyjne. VKR Group zatrudnia ok. 15 tys. pracowników w ponad 40 krajach.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. zatrudnia prawie 2 000 wysokiej klasy specjalistów, posiada 7 fabryk produkcyjnych położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Swarożyna) tworząc razem „Wioskę Okienną” gdzie produkowane są wysokiej jakości okna oraz drzwi dla marek: Rationel oraz VELFAC.

Poszukujemy najlepszych Kandydatów na stanowisko:

nr. ref.: DVA/MD/12816

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Tworzenie i zmiany na danych (klienci, dostawcy i inni) w systemach SAP, Ax i Baan
  • Zapewnienie jakości i zapobieganie błędom na danych; Analiza danych
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowego systemu SAP (m.in. koordynacja i przygotowanie zestawów danych);
  • Prowadzenie projektów z zakresu master data
  • Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników
  • Rozwój zasad zarządzania jakością; Rozwój procesów tworzenia danych
  • Współpraca i komunikacja z wszystkimi jednostkami biznesowymi w organizacji

PROFIL KANDYDATA:

  • Zorientowanie na klienta i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Ukierunkowanie na szczegóły
  • Umiejętność równoległego administrowania danymi i prowadzenia projektów
  • Doświadczenia z zakresu łańcucha dostaw mile widziane

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość dofinansowania do studiów i nauki j. obcych
  • Możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się