Logo Pracuj.pl

Master Data Analyst (m/f)

Santander Bank PolskaO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie analiz i rekomendacji dotyczących Klientów i produktów bankowych
  • nadzór i samodzielne wykonywanie rozliczeń promocji i kampanii wraz ze wskazówkami optymalizacyjnymi i rekomendacjami analitycznymi
  • prowadzenie oraz właścicielstwo kluczowych i najbardziej skomplikowanych inicjatyw raportowych zespołu
  • przygotowanie prognoz i modeli predykcyjnych
  • łączenie danych z różnych źródeł, przetwarzanie dużych wolumenów danych
  • przygotowanie bazy do kampanii wychodzących od doradców do klientów banku
  • współpraca przy prowadzeniu projektów biznesowych dla klientów zamożnych
  • współudział w kształtowaniu polityki produktowej w segmencie klientów zamożnych
  • współudział w przygotowaniu badań klientów zamożnych, opracowanie wyników i interpretacja
  • współpraca w zakresie wyznaczania standardów obsługi w segmencie klientów zamożnych szczególnie w zakresie analizy i wnioskowania NPS

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień związanych z analizą danych
  • dobra znajomość narzędzi i metod analitycznych
  • umiejętność pracy z bazami danych w zakresie budowania modeli danych
  • znajomość języka SQL na poziomie biegłym
  • znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym
  • znajomość produktów bankowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • kreatywność i innowacyjność
  • wysoki poziom entuzjazmu, zaangażowania i pozytywnej energii oraz chęć rozwoju w obszarze biznesowym i realizacji zadań projektowych
  • umiejętność pracy w zespole budowanie dobrych relacji
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji finansowej / bankowości i wiedza na temat działalności operacyjnej Oddziałów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
Req1052459

Master Data Analyst (m/f), Poznań