Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Master Data Management Officer with French - Specjalista ds. Administracji Danymi z językiem francuskim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 97.000 pracowników w sieci ponad 2.600 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

    W związku z ciągłym rozwojem Działu Finansowego w ramach jednostki Global Business Services
    w Katowicach, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Master Data Management Officer with French -
    Specjalista ds. Administracji Danymi z językiem francuskim
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    Zarządzanie bazą kontrahentów: zakładanie nowych kontrahentów, weryfikacja danych podstawowych, tworzenie raportów i zestawień, codzienne wsparcie zespołów finansowych w zakresie zarządzania danymi podstawowymi.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (min. B1)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Microsoft Office (głównie Excel)
    • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i dokładność
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub pracy administracyjno-biurowej
    • Samodzielność działania, umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy, również pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Pracę na pełen etat w strukturze stabilnej międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym w swojej branży
    • Prywatną opiekę medyczną
    • System my benefit, w tym dofinansowanie do karty Multisport
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych
    • Pełne przeszkolenie oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Przyjazną i spokojną atmosferę pracy
    • Możliwość skorzystania z chillout room i z leżaków na balkonach
    • Imprezy integracyjne wewnątrz zespołów
    • Dobrą lokalizację (niedaleko centrum Katowic z dobrym dojazdem oraz infrastrukturą położoną w bliskim sąsiedztwie przyrody)
    • Parking dla rowerów, dodatkowe miejsca parkingowe dla samochodów w ramach loterii samochodowej
    • Cotygodniowa dostawa świeżych owoców
    • Możliwość otrzymania dodatkowych benefitów w ramach polecenia pracowniczego
    • Biznesowe godziny pracy (duży nacisk kładziemy na work-life balance)
    • Możliwość udziału w budowaniu i rozwoju firmy (w tym opcjonalnie uczestniczenie w delegacjach zagranicznych

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.