Oferta pracy

Master Data Management Specialist

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zrozumienie środowiska systemów transakcyjnych i systemów zarządzania danymi w krajach regionu Aliaxis EMEA,

  • Przejęcie odpowiedzialności za narzędzie do zarządzania danymi głównymi (Syniti) w Aliaxis EMEA i pełnienie funkcji Super User w zakresie kontroli dostępu, monitorowania wydajności i konfiguracji,

  • Bezpośrednia współpraca z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie danymi, zarówno na poziomie kierownictwa, jak i analityków, w celu opracowania reguł biznesowych, zgodności procesów i kontroli jakości danych głównych oraz przeprowadzanie regularnych audytów jakości danych głównych,

  • Uczestniczenie i wspieranie różnych projektów związanych z ulepszaniem systemów i nowymi wdrożeniami jako ekspert w dziedzinie zarządzania danymi podstawowymi,

  • Współpraca między działami firmy w celu zidentyfikowania i określenia problemów, opracowania przypadków użycia, zdefiniowania wymagań i działań wdrożeniowych dla inicjatyw o wysokim priorytecie.

Wymagania pracodawcy

  • Ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży związanej z danymi,

  • Dogłębne zrozumienie zagadnień związanych z zarządzaniem danymi podstawowymi, zarządzaniem danymi i powiązanymi technologiami,

  • Udowodnione doświadczenie w tworzeniu i operacjonalizacji możliwości zarządzania danymi (nie tylko ich utrzymywania),

  • Dogłębne zrozumienie i doświadczenie w pracy z rozwiązaniami MDM (np. SAP MDG, Syniti...),

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP takimi jak Microsoft Dynamics lub SAP jest bardzo pożądane,

  • Umiejętność wykorzystania wiedzy z zakresu funkcjonalności biznesowych (np. zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse....) na stanowisku MDM Specialist,

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie,

  • Biegła znajomość języka angielskiego, język europejski (francuski, włoski, hiszpański, niemiecki...) będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do nauki języków,

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do wakacji,

  • Paczki świąteczne,

  • Imprezy integracyjne,

  • Program integracji pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy