Oferta pracy

Master Data Specialist

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie danymi kont klientów i dostawców w systemach ERP;

  • Procesowanie codziennych zapytań i wniosków związanych z danymi;

  • Wsparcie migracji danych (przegląd, standaryzacja, walidacja danych);

  • Analiza i poprawa jakości danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe bądź filologia angielska;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Ponadto bardzo cenimy: zaangażowanie i energię do działania, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętności pracy w grupie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Rozwój zawodowy;

  • Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonych managerów

  • i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;

  • Pakiet MY Benefit: możliwość korzystania z karty sportowej, opcja zrealizowania zakupów

  • w wybranych sklepach;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy