Logo Pracuj.pl

Master Data Specialist

MOWIO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

MOWI

aleja Grunwaldzka 415

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz utrzymywanie poprawnych i aktualnych danych podstawowych w obszarze kont dostawców i klientów w systemie ERP zgodnie ze standardami firmy
  • współpraca z innymi działami w celu proaktywnego rozwiązywania problemów i usprawniania procesów zarządzania danymi
  • regularny przegląd danych w celu kontroli wewnętrznych oraz proponowanie i podejmowanie inicjatyw związanych z otrzymanym wynikiem
  • wsparcie w przejęciu procesów oraz ich stabilizacja
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji procesowej
  • identyfikowanie w procesach MDM obszarów do optymalizacji i standaryzacji, proponowanie obszarów usprawnień (w tym zmiany w procesach biznesowych)

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie w pracy z danymi w systemie ERP
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie w obszarze Excel

Mile widziane

  • znajomość systemu M3 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która jest liderem rynku łososia atlantyckiego na świecie
  • bardzo dobrą atmosferę
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7:00 – 9:00

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Master Data Specialist, aleja Grunwaldzka 415, Gdańsk