Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Master Data Specialist (k/m)

KION Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań poszczególnych działów w zakresie wprowadzania zmian inżynieryjnych

  • Weryfikacja poprawności zmiany inżynieryjnej

  • Tworzenie i utrzymanie struktury produktu w systemie SAP: material master; bill of material; konfiguracja produktu

  • Zwalnianie rysunków do produkcji

  • Analiza zmian i doskonalenie procesu zmian inżynieryjnych

  • Wsparcie działu Industry Engineering we wprowadzaniu zmian na produkcję

  • Szkolenie nowych pracowników w zakresie tworzenia i wprowadzania zmiany inżynieryjnej

Nasze wymagania

  • Masz analityczny umysł i zmysł techniczny

  • Jesteś osobą bardzo komunikatywną

  • Chcesz współpracować z działami rozmieszczonymi w różnych lokalizacjach, także zagranicznych

  • Szukasz i proponujesz rozwiązania problemów

  • Jesteś osobą dociekliwą i dbasz o szczegóły

  • Samodzielnie organizujesz pracę własną

  • Umiesz wyznaczać priorytety

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Doświadczenie z obszaru obróbki mechanicznej

To oferujemy

  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój osobisty

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • A nad resztą benefitów pracujemy :)

KION Polska sp. z o.o.

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz być częścią organizacji zorientowanej na technologię oraz chcesz mieć swój wkład w dalszy rozwój APLIKUJ do NAS!!

Prosimy o przesyłanie swojego cv w języku angielskim.

Jako nowo powstała fabryka wózków widłowych poszukujemy do naszego rosnącego zespołu Utrzymania Ruchu, Mechaników ds. Utrzymania Ruchu. Jeżeli chcesz być częścią zespołu odpowiedzialnego za naprawę oraz konserwację maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych to czekamy na Ciebie!