Logo Pracuj.pl

Master IT System Administrator (m/f)

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • PowerShell

  • Windows Server

Mile widziane

  • Jenkins

  • Jira

  • Zabbix

  • SQL

  • PostgreSQL

  • Agile

  • Kanban

System operacyjny

O projekcie

Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC benefitów dla każdego, MOC wpływu na efekty pracy, MOC wsparcia i wiele innych, które odkryjesz dołączając do nas. Zrób ten krok w karierze i pracuj z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Administracja usługami chmurowymi Microsoft O365– SharePoint, Exchange Online, Teams, OneDrive
  • Administracja serwerami on-Premise w modelu hybrydowym MS Exchange 2019
  • Wsparcie dla usług Power BI, Power Apps
  • Współpraca przy podstawowych zadaniach administracji Active Directory w machc zespołu
  • analiza bieżących zgłoszeń oraz rozwiązywanie problemów na poziomie L2 dla klienta wewnętrznego,
  • automatyzacja zadań z wykorzystywaniem Powershell
  • realizacja zadań w ramach strumienia Cybersecurity ( aktualizacje, usuwanie niezgodności ),
  • udział w nowych projektach, współpraca z inżynierami w Grupie Santander oraz dostawcami zewnętrznymi,
  • monitorowanie wydajności i pojemności nadzorowanych systemów,
  • prowadzenie dokumentacji systemów IT,
  • monitorowanie parametrów KPI, SLA dla świadczonych usług
  • dostarczanie informacji na potrzeby audytów oraz wdrażanie rekomendacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany kierunek techniczny),
  • posiadasz znajomość zarządzania: O365 , Active Directory, ADFS,
  • Jesteś gotowy aby uczestniczyć w projektach o dużej skali,
  • masz umiejętność automatyzacji zadań w Powershell,
  • masz min. 3 letnie doświadczenie w pracy ze środowiskiem chmurowym o dużej skali, MS Windows Server, w oparciu o platformę wirtualizacji VMWare,
  • znasz język angielski na poziomie B2.

  • znajomość Jenkins,
  • znajomość architektury hybrydowej AD/Azure,
  • doświadczenie w pracy z systemami Remedy, Jira, Zabbix,
  • znajomość podstaw administracji MS SQL, PostgreSQL,
  • znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • znajomość metodologii organizacji pracy : AGILE, KANBAN.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • wewnętrzne programy rozwojowe
  • ciekawe i strategiczne projekty
  • wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • oferta produktowa banku oraz pożyczki na cele mieszkaniowe na atrakcyjnych warunkach
  • prywatna opieka zdrowotna
  • system kafeteryjny i karta Multisport
  • wydarzenia i aktywności wellbeingowe
  • wsparcie dla rodziców
  • benefity dla osób z niepełnosprawnościami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Master IT System Administrator (m/f), Wrocław