Oferta pracy

Master Planing Manager

SELENA FM S.A.O firmie

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

SELENA FM S.A.

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • ​Praca nad doskonaleniem modułu MPS i MRP w systemie AX

  • Coaching kierowników planowania w zakładach oraz w centrach magazynowych

  • Doskonalenie obecnych procesów i budowanie nowych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat pracy w obszarze planowania produkcji, zapasów, optymalizacji

  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji i zapasów

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania różnych technik planistycznych

  • Doświadczenie w systemie MPS/MRP Dynamics AX

  • Wyksztalcenie wyższe z Zarzadzania Produkcją

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność rozwiazywania problemów

Mile widziane

  • ​Studia podyplomowe w obszarze supply chain, Lean, Six sigma

  • Certyfikat APICS (CPIM)

  • ​​Doświadczenie w innych systemach np. SAP w module MPS/MRP.

  • Doświadczenie we wdrażaniu i/lub doskonaleniu systemów informatycznych

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi zarówno polskich jak i międzynarodowych zespołów

  • Doświadczenie w pracy z zespołami interdyscyplinarnymi i globalnymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej